W ofercie internetowej biura podróży Itaka na lato 2012 pojawiły się kolejne wakacyjne kierunki z opcją wylotu z Bydgoszczy – Izrael, Jordania i Monastir. Jest to świetna wiadomość dla mieszkańców naszego regionu. Wycieczki do Izraela i Jordanii nie zostały jeszcze wprowadzone do sprzedaży, lecz domniemamy, iż pojawią się w najbliższym czasie.

Aby nie wprowadzać czytelników w błąd, kolejną informację na ten temat zamieścimy po oficjalnym potwierdzeniu oferty przez Itakę. Prawdopodobnie, będą wycieczki sprzedawane z dolotem do Skarm El Sheikh, skąd autokarami turyści zostaną zabrani do Izreala lub Jordanii. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rok 2012 będzie dla bydgoskiego lotniska rekordowym, zarówno pod względem ilości kierunków czarterowych, jak i ilości odprawionych pasażerów. Dotychczas w ofertach biur podróży pojawiły się następujące kierunki z wylotem z Bydgoszczy:

*Bułgaria
– Burgas

*Egipt
– Hurghada
– Skarm El Sheikh

*Grecja
– Chania
– Heraklion
– Rodos (?)

*Hiszpania
– Lanzarote

*Izrael
– ?

*Jordania
– ?

*Tunezja
– Enfidha
– Monastir

*Turcja
-Antalya

Mamy nadzieję, że lista ta będzie sukcesywnie uzupełniana o kolejne kierunki czarterowe. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek informacji o nowych połączeniach, niezwłocznie Was poinformujemy.