Już dzisiaj o 13:30 zostaną oferty koperty w przetargu na promocję województwa Kujawsko-Pomorskiego na pokładach samolotów latających z Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że były oferty i będzie to oznaczało połączenie z Bydgoszczy do dużego portu przesiadkowego. Relacja na żywo prosto z Torunia na portalu Latająca Bydgoszcz.

13:20 – Koniec marzeń. Bydgoszcz pokonana przez … Łódź. 20 minut temu około godziny 13:00 słoweńska linia Adria Airways poinformowała o otwarciu nowego połączenia z lotniska w Łodzi – do portu w Monachium. Takie właśnie było planowane połączenie z Bydgoszczy. Oznacza to prawdopodobnie, że 6 lutego nie będzie żadnej oferty przetargowej. Olbrzymia porażka osób negocjujących z Adria Airways. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

13:15 – Pierwsza zła informacja – otwarcie kopert z ofertami przetargowymi przesunięto na 06 lutego 2014. Niebawem następna zła informacja.

12:50 – Mamy nadzieję, że jeśli przetarg rozstrzygnie się pozytywnie to wszystkie instytucje i urzędy w województwie wraz z działem marketingu bydgoskiego lotniska zaangażują się w promowanie tego nowego połączenia.

12:40 – Ekipa „Latającej Bydgoszczy” jest w drodze do Torunia. O wynikach przetargu dowiecie się błyskawicznie po odczytaniu złożonych ofert. Mamy nadzieję, że w rękach komisji przetargowej jest choć jedna koperta.

12:30 – „Bydgoski Park Przemysłowy” i „Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna” w Łysomicach – te podmioty z pewnością szybciej pozyskiwałyby nowych inwestorów gdyby Bydgoszcz była w lotniczej sieci globalnego biznesu. Czy tak się stanie dowiemy się niebawem.

12:15 – „Otwarcie okna na świat” – tak nazywane jest planowane połączenie lotnicze Bydgoszczy z dużym portem przesiadkowym (tzw. hubem). Już o 13:30 przekonamy się czy faktycznie z naszego lotniska korzystając z jednego biletu dotrzemy do najdalszych zakątków globu.

12:00 – Ilość złożonych ofert to swoisty test dla naszego województwa. Pokaże czy jesteśmy postrzegani jako atrakcyjny region pod kątem komunikacji ze światem oraz rozwoju biznesu.

11:45 – Dziś bardzo ważny dzień w historii bydgoskiego lotniska. Brak pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu postawi region kujawsko-pomorski w bardzo złym położeniu.

11:30 – Za 2 godziny zostaną otwarte koperty z ofertami złożonymi w przetargu.

News aktualizowany. Kliknij odśwież lub „F5” aby odświeżyć stronę.