Z okazji reaktywacji połączenia łączącego Bydgoszcz oraz Warszawę, które od 14 kwietnia będzie wykonywane przez eurolot.com, zorganizowany będzie godzinny lot nowoczesnym samolotem typu Bombardier Q400 nad naszym regionem. Mamy 2 bilety na ten rejs! Zapraszamy do udziału w konkursie.

Przypomnijmy, że loty pomiędzy Bydgoszczą a Warszawą będą wykonywane codziennie. Z Bydgoszczy samoloty będą startowały o 5.45 i 18.45, a z Warszawy o 17.30 i 22.50. Połączenia będą wykonywane maszynami Bombardier Dash Q-400 NextGen, który zabiera na pokład 78 pasażerów. Pierwszy tego typu samolot przyleciał do eurolotu 17 maja 2012 roku.

W poniedziałek (14 kwietnia) Urząd Marszałkowski zorganizuje akcję promocyjną zachęcającą mieszkańców naszego regiony do korzystania z połączenia Bydgoszcz – Warszawa. Osoby, które wygrają bilet będą mogły podziwiać województwo z samolotu Bombardier Dash Q-400 NextGen. Lot rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa ok. godziny. Dla uczestników lotu zostanie przygotowany tort okolicznościowy, upominki. Na koniec wszystkim pasażerom zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie przed samolotem.

Co zrobić, aby wygrać bilet? Należy do środy (09.04) do godziny 23:59 przysłać swój pomysł na podróż wykorzystując nowe połączenie. Może to być dzień w Warszawie lub dalszy lot korzystając z siatki połączeń warszawskiego lotniska. Najlepsze prace zostaną umieszczone na portalu Latająca Bydgoszcz. Mail na który należy przysłać prace: info@latajacabydgoszcz.pl W treści proszę napisać również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu. Bez tych informacji zgłoszenie będzie nieważne.

Na lot zapraszają prezes eurolot.com Tomasz Balcerzak oraz marszałek województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.