Choć do kuponów na Grouponie trzeba podchodzić sceptycznie, to wszystko wskazuje na to, że teraz mamy prawdziwy hit! Serwis mlecznepodroze.pl jako pierwszy poinformował o ofercie na szwajcarskim Grouponie, dzięki której możemy zaoszczędzić nawet około 400 zł na biletach! Przykładowe ceny – Amsterdam za 305 zł, Warszawa 117 zł, a Zurych za 299 zł z Bydgoszczy w dwie strony z bagażem!!!

Dodano o 21:37: Promocja na szwajcarskim Grouponie została niestety oficjalnie zakończona i widnieje jako „sold out”. Miejmy nadzieję, że zostanie jeszcze powtórzona.

Przejdź na stronę Groupona i kup kupon!!

Niestety występują problemy z kupnem tego kuponu i jeśli podczas płatności wyskoczy błąd trzeba spróbować za jakiś czas.

Na Grouponie możemy kupić kupon wartości 160 CHF (591 zł) za 181 zł (49 CHF), który można wykorzystać do rezerwacji lotów na stronie edreams.ch. Kupon można kupić do poniedziałku (choć warto się pospieszyć, bo oferta może być skończona szybciej) i musi zostać wykorzystany do końca maja (choć loty mogą odbyć się później).

Kupon możemy zwrócić w przeciągu 7 dni. Co ważne, Groupon nie robi problemów ze zwrotem kuponów.

Przejdź na stronę Groupona i kup kupon!!

Podczas rezerwacji na stronie edreams.ch cena za bilet musi wynosić minimum 160 franków, więc tanie loty nie zaliczają się do promocji. Chyba, że na jednej rezerwacji lecą co najmniej dwie osoby i łączna kwota przekracza magiczne 160 franków. Serwis przy finalizacji rezerwacji dolicza minimalnie 6 franków opłaty dodatkowej. Kupon wpisujemy na stronie w pole „Gutscheincode”, które znajduje się pod polem, gdzie wpisujemy dane pasażerów. Na jedną rezerwację możemy wykorzystać tylko jeden kod, choć na Gropunie możemy kupić ich kilka do różnych rezerwacji.

Przykłady:

Amsterdam – na lot.com 695,07 zł, a z kuponem 305 zł!!

Warszawa – na lot.com 197 zł, a z kuponem 117 zł (przy rezerwacji dla 5 osób, aby przekroczyć barierę 160 CHF).

Zurych – na lot.com 537,20, a z kuponem 299 zł!

Ceny w złotówkach po uwzględnieniu kuponu.