Ryanair ogłosił dzisiaj uruchomienie nowego połączenia z Bydgoszczy do Glasgow/Prestwick. Będzie to piąta trasa irlandzkiego przewoźnika z naszego miasta. Połączenie wystartuje 25 marca i będziwe realizowane 2 razy w tygodniu – w czwartki i niedzielę.

– Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Bydgoszczy do Glasgow Prestwick, które będzie dostępne w sprzedaży od jutra. Jest to wspaniała oferta dla podróżujących do Szkocji, a także dla angielskich turystów, którzy będą mogli skorzystać z niskich cen jakie oferuje Ryanair. Mieszkańcy regionu Kujawsko-Pomorskiego mają teraz bogatą ofertę destynacji na Wyspy oraz do Niemiec i będą mogli skorzystać już z pięciu kierunków w sezonie letnim. Z pewnością miejsca w naszej siatce połączeń będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem – powiedziała Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę Centralną w Ryanair.

– Cieszy nas to, że pasażerowie zyskują nowe połączenie na Wyspy Brytyjskie. Istniejące loty do Londynu, Birmingham i Dublina cieszą się dużym powodzeniem, samoloty latają niemal pełne. Liczymy na to, że loty do Glasgow Prestwick spotkają się również z dobrym przyjęciem – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Sprzedaż biletów rozpocznie się jutro.