LOT nie zwalnia tempa z ogłaszaniem kolejnych promocji i tym razem przygotował ofertę w której bilety są o 20% tańsze. Obniżka dotyczy taryf, podatki oraz opłaty musimy zapłacić w normalnych cenach. Promocja będzie trwała bardzo długo, bo aż do 18.12, a obejmuje bilety w terminach 28.11 – 15.12 oraz 15.01 – 31.03. Oferta obowiązuje na wszystkie klasy podróży.

Kliknij, aby przejść na stronę LOTu. Sprawdź ceny oraz zarezerwuj bilet

Uwaga! Po wejściu na stronę LOTu trzeba kliknąć w baner informujący o promocji „-20%”, ponieważ promocyjne ceny nie są dostępne przez wyszukiwarkę na głównej stronie. Jednak najlepiej najpierw znaleźć interesujący nas lot w wyszukiwarce na głównej stronie, ponieważ w wyszukiwarce promocyjnej nie działa widok 7 dni i szukanie najtańszych biletów jest mocno utrudnione.

Cena biletu z Bydgoszczy (w dwie strony, ze wszystkimi opłatami, z bagażem oraz cateringiem na pokładzie) do Warszawy w promocyjnej cenie wynosi 186 zł, a Europa zaczyna się od ponad 400 zł.

Jeśli szukacie noclegów to warto sprawdzić ceny w promocji hotelowej sieci Accor w ktorej noclegi są o 50% tańsze. Sprawdź promocję Accor