Bagaż podręczny

Pasażer jest uprawniony do bezpłatnego przewozu pod swoją opieką bagażu podręcznego.
*W klasie biznes maksymalnie 2 sztuki o wadze do 9 kg każdy.
*W klasie ekonomicznej maksymalnie 1 sztuka o wadze do 6kg.

Dodatkowo, w ramach ceny biletu, jako bagaż podręczny mogą być przewożone przez pasażera: mała torebka damska, płaszcz, peleryna lub koc, parasol lub laska, aparat fotograficzny, lornetka lub kamera; para kul lub w pełni składany wózek inwalidzki (jeśli są niezbędne w czasie podróży); pokarm i składany wózek dla niemowlęcia (jeśli są niezbędne w czasie podróży).

Bagaż rejestrowany

Loty pomiędzy Polską a Europą, Bliskim Wschodem i Wietnamem

Każdy pasażer może przewozić nieodpłatnie jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze dopuszczalnej: 30 kg w klasie biznes oraz w klasie ekonomicznej na trasach do Bejrutu, Kairu i Damaszku oraz 20 kg w klasie ekonomicznej. Dziecko do lat 2 może przewozić bagaż do 10 kg.

Opłata za nadbagaż na rejsach pomiędzy Polską a Europą, Bliskim Wschodem i Wietnamem:
*Polska- 15 PLN za każdy kilogram
*Europa- 10 EUR za każdy kilogram
*Pomiędzy Europą a Bliskim Wschodem- 20 EUR za każdy kilogram
*Pomiędzy Europą i Wietnamem- 30 EUR za każdy kilogram

Loty pomiędzy Polską, a USA i Kanadą

W klasie biznes możemy przewozić nieodpłatnie maksymalnie 2 sztuki bagażu rejestrowanego, przy czym każdy z nich nie może przekraczać wagi 32 kg. W klasie ekonomicznej zaś przysługuje nam 1 sztuka bagażu nadawanego do luku o wadze nie przekraczającej 23 kg. Opłata za drugą sztukę bagażu w klasie ekonomicznej na rejsach z/do USA i Kanady o wadze do 23 kg wynosi 180 PLN